Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

logotyp

Wakacje – dobry czas na badania kontrolne!

Wakacje to okres, w którym każdy z nas ma nieco więcej wolnego czasu. Oprócz zasłużonego wypoczynku, warto poświęcić go na… zadbanie o swoje zdrowie! Zapraszamy do Centrum Medycznego Panorama, gdzie w bezpiecznych warunkach w naszym punkcie pobrań można wykonać podstawowe i bardziej specjalistyczne badania laboratoryjne.
Eksperci nie mają żadnych wątpliwości – podstawowe badania laboratoryjne, takie jak badanie ogólne krwi, morfologia, OB czy badanie ogólne moczu – należy wykonywać regularnie, przynajmniej raz do roku. Pozwalają one wstępnie ocenić stan zdrowia pacjenta i ewentualnie skierować go na bardziej szczegółową diagnostykę. Należy pamiętać, że pierwszym sygnałem różnych chorób – kardiologicznych, neurologicznych, metabolicznych czy nowotworowych – często są nieprawidłowości w wynikach badań krwi i moczu. Dlatego w okresie wakacji, kiedy dysponujemy większą ilością wolnego czasu, warto zgłosić się do naszego Centrum Medycznego Panorama na badania kontrolne.
Punkt pobrań w CM Panorama – przede wszystkim bezpieczeństwo
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że zagrożenie związane z pandemią koronawirusa w naszym kraju nie minęło. Nie oznacza to jednak, że można przestać troszczyć się o swoje zdrowie i zrezygnować badań kontrolnych czy kontaktów z lekarzem. W punkcie pobrań zlokalizowanych w Centrum Medycznym Panorama przestrzegamy rygorystycznych zasad higieny i bezpieczeństwa, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko zakażeń.

  • Ze względu na pandemię koronawirusa każdy pacjent chcący skorzystać z badań kontrolnych musi najpierw skontaktować się z nami telefonicznie i umówić na konkretny dzień i godzinę. Dzięki temu nie czeka się w kolejce i nie ma kontaktu z innymi pacjentami.
  • Nie przyjmujemy pacjentów wykazujących objawy zakażenia koronawirusem (kaszel, duszności, wysoka gorączka), z podejrzeniem zakażenia, pozostających w samoizolacji lub kwarantannie.
  • W placówce przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pomieszczenia, powierzchnie i sprzęty są regularnie dezynfekowane, nasz personel stosuje wymagane środki ochrony osobistej.
  • Każdy pacjent zgłaszający się do naszej placówki musi używać maseczki ochronnej. Przed wejściem do placówki obowiązkowa jest dezynfekcja rąk oraz zmierzenie temperatury przez personel termometrem bezdotykowym. Pacjent jest zobowiązany do wypełnienia ankiety, konieczne jest także przeprowadzenie wywiadu epidemiologicznego.

Dla komfortu naszych pacjentów, punkt pobrań jest czynny 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-11:00 i w soboty od 8:00 do 11:00. Zapewniamy szeroką dostępność badań oraz ich bardzo atrakcyjne ceny!
Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na badania – wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie https://cmpanorama.pl/kontakt/. Zapraszamy!

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...
[contact-form-7 id="4" title="Formularz 1"]
Skip to content