Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

Zapraszamy do Centrum Medycznego Panorama w Radzyminie, ul. Stary Rynek 2!

Jesteśmy nowo otwartą placówką o szerokim zakresie usług medycznych, jakie realizujemy w ramach kontraktu NFZ oraz komercyjnie. Misją placówki jest zapewnienie profesjonalnej i życzliwej opieki medycznej, przestrzeganie praw Pacjenta oraz ochrona i promocja zdrowia z gwarancją poczucia bezpieczeństwa oraz pełnej satysfakcji wszystkich, którzy korzystają z usług Centrum. Naszą wizją jest stworzenie przychodni przyjaznej Pacjentowi, w której opieka zdrowotna będzie synonimem najwyższej jakości i znakiem rozpoznawczym na rynku usług medycznych.

Polityka jakości i wysokie standardy świadczeń

Zapewniamy Państwu możliwość korzystania z bezpłatnych usług w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz stomatologii dla dzieci i młodzieży w ramach kontraktu z NFZ. Do Państwa dyspozycji, w ciągu niespełna kilku miesięcy udostępniliśmy 26 specjalistycznych poradni, a z myślą o kompleksowej obsłudze i potrzebach Pacjentów, ilość tych świadczeń planujemy stopniowo zwiększać.

Korzystając z naszej opieki, mają Państwo gwarancję optymalnego leczenia i pewność, że o zdrowie zadbają znakomici specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w zakresie  profilaktyki, diagnostyki i leczenia nieprawidłowości w wielu dziedzinach zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. W ramach poradni oferujemy profesjonalne konsultacje, szybką, nowoczesną i skuteczną diagnostykę oraz optymalny program leczenia w oparciu o najwyższe standardy WHO i ISO. Wykwalifikowany personel medyczny zapewnia empatię i przyjemną atmosferę podczas wykonywania  świadczeń medycznych, a o wysoki standard opieki dba także profesjonalny zespół naszej recepcji. Obiekt jest ponadto w pełni przystosowany do obsługi Pacjentów niepełnosprawnych.

Mamy serce do dzieci!

Wiemy, jak bardzo ważne są dzieci, których zdrowie, emocjonalny rozwój i bezpieczeństwo wymaga szczególnej troski, dlatego powierzyliśmy je wysoko wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów praktykujących na co dzień w szpitalach klinicznych. Otaczając najmłodszych swoją opieką, wprowadziliśmy kompleksowe usługi, a świadczenia ambulatoryjne nad nimi  sprawują poradnie:

 • medycyny sportowej,
 • pediatryczna,
 • alergologiczna,
 • dermatologiczna,
 • dietetyczna,
 • endokrynologiczna,
 • laryngologiczna,
 • neurologiczna,
 • okulistyczna,
 • ortopedyczna,
 • rehabilitacyjna,
 • stomatologiczna
 • psychologiczna,
 • punkt szczepień.

Mając na uwadze komfort Państwa pociech, przygotowaliśmy wyodrębnioną przestrzeń do zabaw dla dzieci zarówno w gabinetach lekarskich, jak i w poczekalni, wyposażoną w kolorowe stoliki, krzesełka, zabawki edukacyjne oraz specjalnie przygotowaną ścianę, na której nasi mali Pacjenci mogą zobaczyć cały  świat. A wszystko po to, aby wizyty u lekarzy nie były niczym strasznym.

Nasz Pacjent – Nasza Panorama

W trosce o zdrowie wiemy, jak ważne w terapii są relacje. Wiemy również, że skuteczność leczenia to synergia różnych jego form oraz wielu innych aspektów działalności medycznej tj. kwalifikacje personelu, wzajemna empatia i kompleksowa organizacja pozostałych sfer działania placówki. Starając się od początku realizować wysokie standardy opieki i spełnić te cele, mając w planach dalszy rozwój przychodni, szczególnie doceniamy lojalność naszych Pacjentów. Wyrazem tego jest nie tylko Polityka Jakości naszych usług, ale także dedykowany program lojalnościowy – “Nasza Panorama”, jaki oferuje Państwu możliwość wielu atrakcyjnych zniżek i specjalnych bonusów związanych z programem oraz akcjami zdrowotnymi organizowanymi w naszej placówce.

Zaufanie to najwyższy atut

Znakomita kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i praktyką, nowoczesne wyposażenie i wszechstronna diagnostyka oraz kompleksowa troska o prawidłowy rozwój dziecka to nasze atuty. Oprócz tego, że oferujemy leczenie wsparte rehabilitacją, dbamy także o walory estetyczne, zapewniając optymalne efekty terapii, szczególnie dedykowanych paniom.

Zaufało nam wielu Pacjentów, a ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo jest celem najwyższym, każdego dnia dopełniamy wszelkich starań, by spełniać te oczekiwania, dbać o ich samopoczucie i z myślą o potrzebach kolejnych pokoleń cały czas podnosić poziom oraz jakość swoich usług.

Krystyna Małgorzata Jastrząb
Dyrektor Centrum Medycznego Panorama

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Panorama sp. z o.o. w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

  Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

   Skip to content