Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

logotyp

Zapraszamy do Centrum Medycznego Panorama w Radzyminie, ul. Stary Rynek 2!

Jesteśmy nowo otwartą placówką o szerokim zakresie usług medycznych, jakie realizujemy w ramach kontraktu NFZ oraz komercyjnie. Misją placówki jest zapewnienie profesjonalnej i życzliwej opieki medycznej, przestrzeganie praw Pacjenta oraz ochrona i promocja zdrowia z gwarancją poczucia bezpieczeństwa oraz pełnej satysfakcji wszystkich, którzy korzystają z usług Centrum. Naszą wizją jest stworzenie przychodni przyjaznej Pacjentowi, w której opieka zdrowotna będzie synonimem najwyższej jakości i znakiem rozpoznawczym na rynku usług medycznych.

Polityka jakości i wysokie standardy świadczeń

Zapewniamy Państwu możliwość korzystania z bezpłatnych usług w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz stomatologii dla dzieci i młodzieży w ramach kontraktu z NFZ. Do Państwa dyspozycji, w ciągu niespełna kilku miesięcy udostępniliśmy 26 specjalistycznych poradni, a z myślą o kompleksowej obsłudze i potrzebach Pacjentów, ilość tych świadczeń planujemy stopniowo zwiększać.

Korzystając z naszej opieki, mają Państwo gwarancję optymalnego leczenia i pewność, że o zdrowie zadbają znakomici specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w zakresie  profilaktyki, diagnostyki i leczenia nieprawidłowości w wielu dziedzinach zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. W ramach poradni oferujemy profesjonalne konsultacje, szybką, nowoczesną i skuteczną diagnostykę oraz optymalny program leczenia w oparciu o najwyższe standardy WHO i ISO. Wykwalifikowany personel medyczny zapewnia empatię i przyjemną atmosferę podczas wykonywania  świadczeń medycznych, a o wysoki standard opieki dba także profesjonalny zespół naszej recepcji. Obiekt jest ponadto w pełni przystosowany do obsługi Pacjentów niepełnosprawnych.

Mamy serce do dzieci!

Wiemy, jak bardzo ważne są dzieci, których zdrowie, emocjonalny rozwój i bezpieczeństwo wymaga szczególnej troski, dlatego powierzyliśmy je wysoko wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów praktykujących na co dzień w szpitalach klinicznych. Otaczając najmłodszych swoją opieką, wprowadziliśmy kompleksowe usługi, a świadczenia ambulatoryjne nad nimi  sprawują poradnie:

 • medycyny sportowej,
 • pediatryczna,
 • alergologiczna,
 • dermatologiczna,
 • dietetyczna,
 • endokrynologiczna,
 • laryngologiczna,
 • neurologiczna,
 • okulistyczna,
 • ortopedyczna,
 • rehabilitacyjna,
 • stomatologiczna
 • psychologiczna,
 • punkt szczepień.

Mając na uwadze komfort Państwa pociech, przygotowaliśmy wyodrębnioną przestrzeń do zabaw dla dzieci zarówno w gabinetach lekarskich, jak i w poczekalni, wyposażoną w kolorowe stoliki, krzesełka, zabawki edukacyjne oraz specjalnie przygotowaną ścianę, na której nasi mali Pacjenci mogą zobaczyć cały  świat. A wszystko po to, aby wizyty u lekarzy nie były niczym strasznym.

Nasz Pacjent – Nasza Panorama

W trosce o zdrowie wiemy, jak ważne w terapii są relacje. Wiemy również, że skuteczność leczenia to synergia różnych jego form oraz wielu innych aspektów działalności medycznej tj. kwalifikacje personelu, wzajemna empatia i kompleksowa organizacja pozostałych sfer działania placówki. Starając się od początku realizować wysokie standardy opieki i spełnić te cele, mając w planach dalszy rozwój przychodni, szczególnie doceniamy lojalność naszych Pacjentów. Wyrazem tego jest nie tylko Polityka Jakości naszych usług, ale także dedykowany program lojalnościowy – “Nasza Panorama”, jaki oferuje Państwu możliwość wielu atrakcyjnych zniżek i specjalnych bonusów związanych z programem oraz akcjami zdrowotnymi organizowanymi w naszej placówce.

Zaufanie to najwyższy atut

Znakomita kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i praktyką, nowoczesne wyposażenie i wszechstronna diagnostyka oraz kompleksowa troska o prawidłowy rozwój dziecka to nasze atuty. Oprócz tego, że oferujemy leczenie wsparte rehabilitacją, dbamy także o walory estetyczne, zapewniając optymalne efekty terapii, szczególnie dedykowanych paniom.

Zaufało nam wielu Pacjentów, a ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo jest celem najwyższym, każdego dnia dopełniamy wszelkich starań, by spełniać te oczekiwania, dbać o ich samopoczucie i z myślą o potrzebach kolejnych pokoleń cały czas podnosić poziom oraz jakość swoich usług.

Krystyna Małgorzata Jastrząb
Dyrektor Centrum Medycznego Panorama

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

  Skip to content