Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

logotyp

Szczupła sylwetka na lato? Skonsultuj się z dietetykiem!

Przed nami czas urlopów, wakacyjnych wyjazdów i odpoczynku! Jeśli chcesz wejść w lato ze szczupłą, zadbaną sylwetką, to ostatni moment, by skonsultować się z dietetykiem, zmienić nawyki żywieniowe i… zacząć gubić zbędne kilogramy! Zapraszamy na konsultacje dietetyczne z naszą specjalistką Ewą Oleksiak-Marcinkiewicz – odbędą się 21 czerwca od godz. 16:00. Tylko tego dnia skorzystać będzie można z wyjątkowej promocji – w ramach konsultacji dietetyczka przygotuje bezpłatnie 7-dniowy jadłospis żywieniowy podkręcający metabolizm.

Każdy moment jest dobry, by zmienić dotychczasowe nieprawidłowe nawyki żywieniowe, zacząć zdrowo się odżywiać i dzięki temu zgubić zbędne kilogramy. Oczywiście przed urlopem nie da się nagle zrzucić kilkunastokilogramowej nadwagi, ale z pewnością warto zacząć walkę o szczupłą sylwetkę – organizm będzie za to wdzięczny

W Centrum Medycznym Panorama oferujemy pacjentom konsultacje ze specjalistką dietetyki Ewą Oleksiak-Marcinkiewicz – absolwentką studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, dyplomowaną dietetyczką, która udziela porad w oparciu o wytyczne Instytutu Żywności i Żywienia. Najbliższe konsultacje odbędą się 21 czerwca od godz. 16:00. Tylko tego dnia skorzystać będzie można z wyjątkowej promocji – w ramach konsultacji dietetyczka przygotuje bezpłatnie 7-dniowy jadłospis żywieniowy podkręcający metabolizm.
Jadłospis będzie obfitował w produkty przyspieszające przemianę materii oraz w tzw. spalacze tłuszczu, które nie tylko stymulują organizm do intensywniejszego spalania kalorii, ale także poprawiają energię, witalność i chęć do życia. Oprócz redukcji nadprogramowych kilogramów, taka dieta pozwala również poprawić stan zdrowia i usprawnić funkcjonowanie całego organizmu, w tym wyregulować gospodarkę węglowodanową, polepszyć pracę układu trawiennego i obniżyć poziom cholesterolu.
Jeśli powolny metabolizm nie pozwala Ci schudnąć lub negatywnie odbija się na Twoim zdrowiu, to nie zwlekaj i przyjdź podkręcić tempo przemiany materii za pomocą prostych zmian żywieniowych. Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na konsultacje dietetyczne -> https://cmpanorama.pl/kontakt/. Zapraszamy!

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

    Skip to content