Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

logotyp

Świętowaliśmy 1. Urodziny Centrum Medycznego Panorama w Radzyminie!

Wspaniali Goście, spotkania z lekarzami i artystyczne atrakcje – tak świętowaliśmy 1. Urodziny Centrum Medycznego Panorama! Były życzenia, gratulacje i dużo wspaniałych słów, jakie 21 stycznia towarzyszyły nam podczas wspólnej celebracji – Białej Soboty!
Ten dzień był również okazją do podziękowań wszystkim tym, którzy w ciągu ostatniego roku wspierali nas – wspaniałej kadrze specjalistów, pracownikom, partnerom biznesowym. Tego dnia chcieliśmy również być z naszymi Pacjentami, którzy nam zaufali i zaoferować im dzień pełen przyjemności, praktycznej wiedzy i medycznego wsparcia, które mają tu zawsze.

Podczas sobotniego spotkania z dużym zainteresowaniem spotkały się bezpłatne porady specjalistów, a w szczególności ginekologa, alergologa, ortopedy, endokrynologa dziecięcego i internisty. Nie zabrakło chętnych na badanie słuchu oraz wzroku. Cieszymy się, że nasza akcja bezpłatnej cytologii zmotywowała Panie, które zareagowały tak licznym przybyciem! Na brak uwagi nie mógł także narzekać psycholog i dietetyk, których gabinety były oblegane, co nas inspiruje do kolejnej akcji, tym razem dietetycznej połączonej ze wsparciem psychologa, jaką zaplanowaliśmy już na luty, a o szczegółach będziemy wkrótce informować.

Nasz roczny jubileusz uświetnił Gość Specjalny – Stowarzyszenie Amazonek Warszawa-Centrum, którego przedstawicielki na modelu do nauki samokontroli piersi zaprezentowały zasady podstawowej profilaktyki raka piersi. Akcję cały czas wspieramy i namawiamy nasze Pacjentki do badań kontrolnych oraz konsultacji, hołdując zasadzie, że piękno to zdrowie!

Biała Sobota 21 stycznia 2017 r. za nami, ale to nie znaczy, że spotykamy się tu dopiero za rok. To wydarzenie było dla nas inspiracją do tego, aby takich spotkań było więcej, a doskonałą okazją będzie tegoroczna wiosna. Przyjemność i zdrowie, które będą towarzyszyć naszej idei, tym razem zamierzamy połączyć z innymi specjalistami, więc Ci z Państwa, którzy nie skorzystali z nich ostatnio, będą mieć jeszcze do tego okazję. Bądźcie czujni, śledźcie nasze aktualności na stronie i na profilu FB!

Wszystkim naszym Gościom dziękujemy za wiele dobrych słów i moc życzeń, które otrzymaliśmy przy okazji Białej Soboty. Cieszymy się, że byliście z nami i dziękujemy za ostatni rok!

Dyrekcja i Pracownicy Centrum Medycznego Panorama

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

    Skip to content