Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

logotyp

Otwarcie CM Panorama w “Wieściach Podwarszawskich”

Po wielu miesiącach pracy 30.01.2016 nastąpiło uroczyste otwarcie Centrum Medyczne Panorama, nowoczesnej placówki, oferującej usługi medyczne dla mieszkańców Radzymina i okolic.

Współczesny Radzymin rozwija się, z roku na rok ilość mieszkańców wzrasta. Bezpłatny i łatwy dostęp do opieki medycznej to jeden z najważniejszych warunków godnego życia. Centrum Medyczne Panorama ma przyjemność zaoferowania mieszkańcom Radzymina nowoczesnej oferty medycznej o najwyższej jakości.

Przede wszystkim lekarze i pielęgniarki reprezentują wysoki stopień przygotowania specjalistycznego oraz doświadczenia zdobytego w warszawskich specjalistycznych placówkach medycznych. Mamy pewność, że pacjent w naszym Centrum spotka się przede wszystkim z profesjonalną  obsługą, pomocą  oraz uzyska wskazówki co do dalszego leczenia. Nasza przychodnia jest w pełni przystosowana do obsługi pacjentów niepełnosprawnych oraz matek z dziećmi.

Pacjenci Centrum Medycznego już od lutego mają możliwość  korzystania z bezpłatnych świadczeń w rodzaju Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci i dorosłych oraz promocji zdrowia w ramach umowy z NFZ, leczenia specjalistycznego komercyjnie w poradni ginekologii i położnictwa, stomatologii, okulistyki, neurologii, dermatologii, kardiologii, chirurgii ogólnej, otolaryngologii, ortopedii, endokrynologii  oraz medycyny pracy. W placówce wykonywany jest szeroki zakres,  zarówno badań laboratoryjnych  jak i  diagnostycznych,  ultrasonografii, elektrokardiografii i spirometrii. Nasi lekarze oraz pracownicy ze szczególną starannością zadbają o wszystkich Pacjentów. Dysponujemy innowacyjnym, przestronnym wnętrzem,  a przede wszystkim sprzętem medycznym najwyższej jakości, co pozwala na dokładną diagnostykę naszych pacjentów. Nowoczesne wyposażenie gabinetów oraz ciepła kolorystyka wnętrz daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Zapraszamy na Dni Otwarte Centrum Medycznego Panorama.
Wszystkim Pacjentom, którzy złożą deklaracje do lekarza POZ oferujemy w tym samym dniu możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji lekarza internisty i pediatry oraz wykonania badań laboratoryjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszej placówki: https://cmpanorama.pl/o-nas/

Co nas wyróżnia?

To, co wyróżnia nas spośród innych placówek, to przede wszystkim brak kolejek i szybki dostęp do lekarzy specjalistów oraz bezpłatny dostęp do internistów i pediatrów w ramach umowy z NFZ.

Centrum Medyczne Panorama tworzy zespół wykształconych i dynamicznych ludzi, którzy wykorzystują swoje dotychczasowe doświadczenie, aby sprostać wymaganiom stawianym przez Pacjenta.

Misją Centrum Medycznego Panorama jest świadczenie usług medycznych dla pacjentów na najwyższym poziomie.

Wszyscy Pacjenci obsługiwani są w sposób profesjonalny, przyjazny i rzetelny.

Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny co pozwala na dokładną diagnostykę Pacjenta

Zarówno lekarze, jak i personel pracują zgodnie z etyką zawodu i w poszanowaniu praw pacjenta.

Dla dzieci

Jako nowoczesna i profesjonalna przychodnia staramy się otaczać opieką także naszych najmłodszych pacjentów oraz stwarzać dla nich odpowiednie warunki. W tym celu przygotowaliśmy wyodrębnioną przestrzeń do zabawy dla dzieci (zarówno w gabinecie lekarskim, jak i na korytarzu).

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego oraz opieką nad dziećmi i ich rozwojem.
Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy poradnię dla dzieci zdrowych i chorych.
Wizyty u lekarza dla małego pacjenta mogą być stresujące, dlatego też starając się stworzyć ciepłą atmosferę i przyjazne otoczenie przygotowaliśmy wyjątkowy i przyjazny dziecku gabinet pediatryczny.
Pragniemy, aby każde dziecko odwiedzające naszą poradnie mogło poczuć się bezpiecznie.

Oferujemy, oprócz konsultacji doświadczonego lekarza pediatry:

  • bilanse,
  • szczepienia.

Dla kobiet

W naszej przychodni dbamy również o komfort każdej Pacjentki, która przychodzi do poradni ginekologicznej. Ze względu na intymny charakter badania ginekologicznego zadbaliśmy o wystrój i wyposażenie naszego gabinetu ginekologicznego tak, by nasze Pacjentki czuły się jak najbardziej bezpiecznie i aby nie były skrępowane. Nasz gabinet ma bezpośrednie połączenie z toaletą przeznaczoną do higieny osobistej Pacjentek. Gabinet wyposażony jest również w USG najnowszej generacji  który dzięki rewolucyjnym technologiom oraz otwartej i inteligentnej architekturze umożliwia otrzymywanie badań o najwyższej jakości . Aparat jest wyposażony w szereg nowoczesnych technologii co wpływa na dokładność badania.

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

    Skip to content