Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

logotyp

Odchudzamy Radzymin – weź udział w akcji!

Poradnia Dietetyczna Centrum Medycznego Panorama we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną oraz Rehabilitacyjną ogłaszają akcję pod hasłem:

                                                                        ODCHUDZAMY RADZYMIN!
Jeżeli zawsze chciałaś/eś zmienić swoje życie, ale brakowało Ci motywacji, to teraz jest najlepszy moment. Nowy Rok, czyli czas postanowień. Schudnę – to chyba najczęściej powtarzane słowo na początku roku. Warto zatem wziąć się za siebie, ale pod okiem specjalistów!
Nie trać czasu i przyłącz się do nas już dzisiaj! Czekamy na Ciebie, bo razem możemy zdziałać więcej. Damy Ci wsparcie i zadbamy o odpowiednią motywację.

Weź udział w dwumiesięcznym programie dietetyczno-psychologicznym zawierającym również zabiegi ujędrniające ciało. Zainwestuj w siebie, bo to najlepsza inwestycja, która zaprocentuje na przyszłość.

Od czego zacząć?

Wystarczy tylko skontaktować się z Centrum Medycznym Panorama (Telefon: 22 760 50 62/Kom: 666 810 815; mail: administracja@cmpanorama.pl) i zgłosić chęć udziału w akcji.
Udział w akcji to jedyne 400 zł* (cena regularna 700 zł). Jest to koszt dwumiesięcznej opieki dietetycznej i psychologicznej z zastosowaniem odpowiednich zabiegów**
– masaż bańką chińską
– fala uderzeniowa
które sprawią, że ciało po odchudzaniu będzie jędrne, a sylwetka wymodelowana.

W ramach tej kwoty oferujemy: konsultację dietetyczną, jadłospis, analizę składu ciała, konsultację psychologiczną, zabiegi (masaż bańką chińską/ fala uderzeniowa).
Spotkania grupy są realizowane co dwa tygodnie. Każde spotkanie to podsumowanie minionego okresu, pomiary i analiza składu ciała, wsparcie dietetyczne i psychologiczne. Wyniki każdego spotkania dokumentujemy i dzielimy się nimi z lokalną społecznością (o ile wyrazisz na to zgodę). Kolejne spotkanie już 20.02.2017 r. o godzinie 16.30 w Centrum Medycznym Panorama (UWAGA: osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu, a tym samym w akcji, muszą wcześniej zapisać się telefonicznie,mailowo lub bezpośrednio w rejestracji naszego Centrum).

* Istnieje możliwość wzięcia udziału w akcji bez skorzystania z zabiegów: masażu bańką chińską oraz fali uderzeniowej. Cena pakietu bez wymienionych zabiegów wynosi 300 zł.
** Zabiegi dobiera fizjoterapeuta po konsultacji z pacjentem i wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań.

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

    Skip to content