Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

logotyp

Konsultacje dietetyczne dla dzieci w Centrum Medycznym Panorama… z niespodzianką!

Przy okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom mnóstwo szczęścia, radości i jak najwięcej okazji do uśmiechu! Rodziców zachęcamy natomiast do skorzystania z wyjątkowej oferty – wszystkie dzieci, które odbędą konsultacje dietetyczne 7 czerwca od godz. 16:00, otrzymają bezpłatnie 7-dniowy jadłospis dopasowany do indywidualnych potrzeb dziecka.

Nie od dziś wiadomo, że dieta jest kluczowym czynnikiem dla prawidłowego wzrostu i rozwoju dziecka. Prawidłowy, zbilansowany, dostarczający wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów codzienny jadłospis dziecka pozwala mu utrzymywać zdrowie i stanowi ważny element profilaktyki wielu chorób.
Specjalistą, który pomaga także najmłodszym pacjentom we wszystkich aspektach związanych z żywieniem, jest dietetyk. Konsultacje wskazane są w takich sytuacjach, jak:

  • stwierdzona u dziecka niedowaga, nadwaga lub otyłość,
  • alergie i nadwrażliwości pokarmowe, wymagające skomponowania jadłospisu bez uczulających produktów,
  • zdiagnozowane choroby wymagające modyfikacji żywienia (cukrzyca, choroby układu pokarmowego),
  • problemy z ułożeniem prawidłowej, zbilansowanej diety dla dziecka.

W Centrum Medycznym Panorama tradycją jest już to, że przy okazji Dnia Dziecka przygotowujemy dla najmłodszych pacjentów niespodzianki – w tym roku postara się o to nasza dietetyczka Ewa Oleksiak-Marcinkiewicz. Wszystkie dzieci, które odbędą konsultacje dietetyczne 7 czerwca od godz. 16:00, otrzymają bezpłatnie 7-dniowy jadłospis dopasowany do indywidualnych potrzeb dziecka.
Zadzwoń lub napisz do nas i umów się z dzieckiem na konsultacje dietetyczne -> https://cmpanorama.pl/kontakt/. Zapraszamy!

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

    Skip to content