Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

Ciężki czas dla alergików!

Dla alergików nastał niezwykle ciężki czas. Sezon pylenia drzew trwa (przede wszystkim brzoza), a sezon pylenia traw już nadchodzi. Zapraszamy do Poradni alergologicznej Centrum Medycznego Panorama w Radzyminie, gdzie wykonujemy pełną diagnostykę alergologiczną (testy skórne z alergenami wziewnymi i pokarmowymi, swoiste IgE w surowicy). Pomożemy Ci nie tylko określić alergen, który wywołuje uciążliwe objawy, ale również ujawnić ewentualne alergie krzyżowe i sprawdzić, na co jeszcze powinieneś uważać. Jeśli wiesz na co jesteś uczulony, tym bardziej skorzystaj z porady specjalisty zanim ujawnią się wszystkie objawy alergii sezonowej – dowiedz się, jak im zapobiec!
W naszej poradni, Pacjenci mają ponadto możliwość skorzystania z wysokospecjalistycznej terapii, jaką jest immunoterapia swoista – jedyna metoda zwalczająca chorobę alergiczną, a nie tylko jej objawy. W związku z tym już dziś zapraszamy do specjalisty, który udzieli wszystkich informacji na ten temat i zaproponuje najdogodniejszą formę leczenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Panorama sp. z o.o. w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

    Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

      Skip to content