Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

logotyp

Pierwsze urodziny Centrum Medycznego Panorama w Radzyminie!

Tysiące konsultacji i specjalistycznych badań oraz wielu zadowolonych Pacjentów. Tak w skrócie możemy podsumować pierwszy rok naszej działalności, który właśnie mija. Miło nam Państwa poinformować, że w styczniu 2017 r. Centrum Medyczne Panorama w Radzyminie świętuje swoje pierwsze urodziny i z tej okazji chcielibyśmy podziękować za dotychczasową współpracę oraz zaufanie. Pragnąc uczcić tę rocznicę, z największą przyjemnością zapraszamy wszystkich do naszego Centrum 21 stycznia 2017 r. na dzień pełen zdrowia i wspaniałej zabawy – Białą Sobotę!

Tego dnia oferujemy bezpłatne konsultacje, a do Państwa dyspozycji będą nasi specjaliści:
– ortopeda,
– ginekolog,
– alergolog,
– endokrynolog dziecięcy,
– dietetyk,
– internista
-psycholog.

Wszyscy, którzy nas odwiedzą będą mieli możliwość wykonania wielu bezpłatnych badań, m. in. słuchu oraz komputerowego badania wzroku, a w ramach profilaktyki będzie rzadka okazja skorzystania z diagnostyki przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POCHP) dla osób w wieku 40-65 lat oraz profilaktyki chorób układu krążenia dla tych, którzy skończyli 35/40/50/55 lat.

Do sobotniego spotkania zachęcamy szczególnie Panie, bowiem to z myślą o nich nasi ginekolodzy w ramach programu profilaktyki chorób nowotworowych narządu rodnego odpowiadać będą na nurtujące pytania, a dla dotychczas niezdecydowanych Pacjentek w wieku 25-59 lat będzie możliwość wykonania bezpłatnej cytologii.

Walka z rakiem może być skuteczna! Przekonywać będzie o tym nasz GOŚĆ SPECJALNY – Stowarzyszenie Amazonek Warszawa-Centrum, którego przedstawicielki udzielać będą porad w zakresie profilaktyki raka piersi, samobadania piersi oraz nauki na fantomach.

Urozmaiceniem tego dnia będzie również szansa skorzystania z praktycznego instruktażu pierwszej pomocy, a w gabinecie zabiegowym wykonają Państwo pełne badania: EKG, pomiar ciśnienia, spirometrii oraz poziomu glukozy.

Atrakcje czekają również na najmłodszych! Oprócz malowania buziek i czytania bajek, pełne fantazji zabawy z animatorem dopełni słodki poczęstunek!

Zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe święto – przyjemność zabawy połączoną z pożyteczną akcją profilaktyki zdrowia, której towarzyszyć będzie możliwość zapoznania się z pełną ofertą placówki i programem Nasza Panorama.

BIAŁA SOBOTA, 21 stycznia 2017 r.,godz. 9.00-14.00

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

    Skip to content