Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

Projekty dofinansowane z UE

Centrum Medyczne Panorama Sp.z o.o. w Radzyminie jest Grantobiorca projektu pn. Dostępność Plus dla Zdrowia, który finansowany jest z Funduszy Europejskich. Nasza placówka otrzymała grant w wysokości 345 007,00 PLN na poprawę dostępności świadczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami. Dzięki temu dofinansowaniu ta grupa naszych pacjentów będzie mogła skorzystać z:
 • Ułatwionej komunikacji z przeszkolonym personelem Centrum Medycznego Panorama,
 • Dostosowania toalet do potrzeb osób niepełnosprawnych,
 • Łatwiejszego poruszania się po budynku Centrum Medycznego Panorama w związku z usunięciem barier architektonicznych, adaptacją pomieszczeń, montażem nowoczesnej instalacji oświetleniowej, klimatyzacji oraz zapewnia odpowiedni poziom dostępności punktu rejestracji pacjentów poprzez cyfrowe narzędzia alternatywnego sposobu komunikowania się z pacjentami ze szczególnymi potrzebami tj. infografiki, pętla indukcyjna, monitor dla osób słabowidzących,
 • Pomieszczenia dla matek karmiących,
 • Nowo zaprojektowanej strony internetowej dla osób ze szczególnymi potrzebami.
Więcej informacji o Funduszach Europejskich dla ochrony zdrowia dostępnych jest na stronie internetowej www.zdrowie.gov.pl.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Panorama sp. z o.o. w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

  Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

   Skip to content