Przejdź do treści

Centrum Medyczne Panorama

logotyp

Zmiany skórne, które są głównym objawem dermatoz, mogą obejmować zarówno naskórek, skórę właściwą, jak i tkankę podskórną. Dotyczą również przydatków tj. mieszki włosowe, gruczoły i paznokcie. Umiejętne rozpoznanie kliniczne oraz znajomość procesów chorobowych pozwala na podjęcie odpowiedniej profilaktyki oraz leczenia, co ma szczególne znaczenie dla chorób przewlekłych, alergii oraz zmian dysplastycznych. Te ostatnie, w postaci znamion mogą wiązać się z ryzykiem rozwoju czerniaka, jednego z najgroźniejszych nowotworów skóry dzisiejszych czasów.

Nasza poradnia realizuje szeroki zakres opieki dermatologicznej dorosłych i dzieci, jaka obejmuje diagnostykę i leczenie chorób skóry, w tym także leczenie ambulatoryjne.

Ofertę poradni stanowią:

  • konsultacje dermatologiczne dotyczące pielęgnacji skóry: niemowlęcej, atopowej, suchej, trądzikowej, problematycznej,
  • małoinwazyjne i klasyczne usuwanie znamion oraz brodawek wirusowych z zastosowaniem krioterapii, elektroterapii, lasera lub łyżeczkowania,
  • leczenie infekcji bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych i pasożytniczych w obrębie skóry i jej przydatków,
  • leczenie łysienia.

W ramach świadczeń pacjenci mogą skorzystać ze specjalistycznej diagnostyki w zakresie:

  • wczesnego wykrywania czerniaka – dermatoskopia,
  • badania paznokci w kierunku grzybicy,
  • biopsji i badań histopatologicznych skóry.

Poradnia przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Nasi specjaliści w zakresie dermatologii:

lek. med. Sandry Zyzak

lek. med. Sandra Zyzak-Krewko

Specjalista dermatologii i wenerologii

54523101_400388273851025_2786761346434203648_n

lek. med. Dominika Pyrka

Specjalista dermatologii i wenerologii

Z przyjemnością informujemy, że do kadry medycznej CM Panorama dołącza lek. Dominika Pyrka – specjalistka dermatolog-wenerolog, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zapraszamy na konsultacje!

Lek. Dominika Pyrka w 2007 r. ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale dermatologii dorosłych Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wiedzę i umiejętności rozszerza uczestnicząc w wielu kongresach naukowych i kursach – zarówno w Polsce, jak i w innych krajach.

W CM Panorama lek. Dominika Pyrka zajmować się będzie diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Uzyskać u niej można fachową pomoc w zakresie m.in. atopowego zapalenia skóry, łojotokowego zapalenia skóry, trądziku, wyprysku, łuszczycy, wysypek alergicznych, bielactwa, znamion barwnikowych, brodawek wirusowych oraz różnego rodzaju chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybicznych.

Pani doktor udziela również konsultacji w języku angielskim.

Umów się na wizytę

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

    Skip to content