ul. Stary Rynek 2, 05-250 Radzymin

Czynne pon-pt 07:00-20:00 sob 08:00-12:00
   Telefon/Fax: 22 69 000 40 | Kom: 666 810 815 refundacja nfz

Chirurgia stomatologiczna w CM Panorama!

Chirurgia stomatologiczna w CM Panorama!

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się leczeniem operacyjnym zmian i nieprawidłowości zachodzących w obrębie jamy ustnej. Wiele osób uważa ją za przysłowiowe zło konieczne, tymczasem profesjonalnie przeprowadzony zabieg nie powinien powodować żadnych większych dolegliwości.

Tajniki chirurgii stomatologicznej

Wśród zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej można wyróżnić m.in. ekstrakcje (usuwanie) zębów, odsłanianie zębów zatrzymanych oraz leczenie ropni lub przetok. Bardzo często są to zabiegi konieczne do przeprowadzenia, ponieważ eliminują dolegliwości bólowe, a także zapobiegają rozprzestrzenianiu się stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej i całego organizmu.

Wielu pacjentów niepotrzebnie obawia się leczenia chirurgicznego w strachu przed bólem lub dyskomfortem podczas zabiegu. Tymczasem nowoczesna chirurgia stomatologiczna oferuje rozwiązania, które całkowicie minimalizują wszelki dyskomfort oraz nieprzyjemności związane z zabiegiem.

Chirurgia stomatologiczna a protetyka

Chirurgia stomatologiczna bardzo często łączy się z inną dziedziną stomatologii – protetyką. W razie konieczności usunięcia zęba (np. z powodu nieodwracalnego zapalenia miazgi), leczenie protetyczne umożliwia powrót jamy ustnej do stanu sprzed ekstrakcji. Zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej oferują uzupełnienie braków zębowych w taki sposób, aby pacjent był w pełni usatysfakcjonowany zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki wykonania protezy zębowej lub koronek.

Podczas wizyty stomatologicznej w Centrum Medycznym Panorama staramy się każdemu pacjentowi zaproponować kilka alternatywnych rozwiązań, aby w jak najwyższym stopniu spełnić jego oczekiwania. Ostateczna decyzja dotycząca sposobu leczenia – chirurgicznego i protetycznego – zawsze należy do pacjenta.

Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i protetyki zwykle wymagają kilku wizyt, dlatego szczegółowy plan leczenia i orientacyjny kosztorys ustalany jest z pacjentem podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej. Lekarz stomatolog stara się dobrać optymalne rozwiązanie, aby pacjent był w pełni zadowolony z efektów, a jednocześnie cena usługi pozostała na możliwie niskim poziomie.

Poznaj naszego specjalistę

Centrum Medyczne Panorama oferuje pełen wachlarz usług zarówno z zakresu chirurgii stomatologicznej, jak i protetyki. Specjalistą w tym obszarze jest jeden z naszych stomatologów – dr n. med. Adam Goławski – lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem, który w 2007 r. uzyskał tytuł doktora.

Dr n. med. Adam Goławski ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, natomiast specjalizacje uzyskał z zakresu stomatologii ogólnej, chirurgii stomatologicznej i protetyki. Wśród szczególnych zainteresowań doktora znajdują się zagadnienia z zakresu implantologii oraz implantoprotetyki. Oprócz tego dr Adam Goławski jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Dzięki jego potrójnej specjalizacji, cały proces leczenia odbywa się w sposób kompleksowy. W efekcie pacjent może liczyć na opiekę ze strony stomatologa, który szczegółowo poznał konkretny przypadek i jest w stanie zapewnić mu ciągłość leczenia na wielu polach.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług chirurgii stomatologicznej lub protetyki, zapraszamy do Centrum Medycznego Panorama. Pamiętaj, że zdrowe zęby są nie tylko warunkiem ładnego uśmiechu, ale i zdrowia całego organizmu. Na wizytę w naszej poradni stomatologicznej zapiszesz się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod numer przychodni. Serdecznie zapraszamy!

UE UE
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Panorama sp. z o.o. w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

    Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

      Skip to content