ul. Stary Rynek 2, 05-250 Radzymin

Czynne pon-pt 07:00-20:00 sob 08:00-12:00
   Telefon/Fax: 22 69 000 40 | Kom: 666 810 815 refundacja nfz

Masaż pneumatyczny

Wykonywany przy użyciu specjalistycznych pneumatycznych mankietów. Pobudza krążenie krwi oraz limfy, pozwala pozbyć się obrzęków powstałych np. po usunięciu węzłów chłonnych. Zalecany w profilaktyce żylaków, pomaga osobom z tzw. zespołem ciężkich nóg, ma działanie przeciwbólowe, wspomaga odchudzanie i walkę z cellulitem, pomaga pozbyć się zakwasów po wysiłku fizycznym.

Masaż bańką chińską

Polega na próżniowym zassaniu skóry i znajdujących się pod nią tkanek przy pomocy chińskich baniek. Proces ten poprawia krążenie krwi i limfy, pozwala szybko usunąć nadmiar toksyn i ubocznych produktów metabolicznych z organizmu. Masaż bańką chińską jest bardzo skuteczny w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, ujędrnia skórę, ale także łagodzi napięcia mięśniowe i redukuje stany zapalne.

Masaż sportowy

Dedykowany osobom uprawiającym sport – zarówno wyczynowo, jak i amatorsko. Jest dość silny i energiczny, stosuje się podczas niego mocno odczuwalne techniki oklepywania, rozcierania czy ugniatania. Ma na celu zarówno przyspieszyć regenerację organizmu po wysiłku fizycznym, jak i chronić przed kontuzjami czy stanami przeciążeniowymi mięśni oraz stawów.

Masaż klasyczny

Najbardziej uniwersalny typ masażu, przeznaczony dla osób w różnym wieku, zarówno ogólnie zdrowych, jak i borykających się z różnego rodzaju schorzeniami, stanami pourazowymi. Pozwala poprawić krążenie krwi i usunąć toksyny z organizmu, pozytywnie wpływa na elastyczność mięśni i stawów, działa przeciwbólowo i antystresowo, redukuje napięcie oraz odpręża.

Masaż relaksacyjny

To jedna z najpopularniejszych odmian masażu klasycznego. Jego głównym celem jest zrelaksowanie całego ciała, zwłaszcza zesztywniałych, napiętych mięśni. Wykonywany przy pomocy aromatycznego olejku owocowego lub roślinnego przy muzyce relaksacyjnej jest ukojeniem dla ciała i duszy. Redukuje stres, przywraca równowagę i harmonię.

Zapraszamy do zapisów!

telefon: 22 69 000 40
mail: administracja@cmpanorama.pl
adres: Stary Rynek 2, Radzymin

Zachęcamy również do zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy

Wyślij zgłoszenie, dzięki któremu umówisz się na wizytę lekarską lub badanie w Centrum Medycznym Panorama.
Pamiętaj, że tylko telefoniczne lub mailowe potwierdzenie wizyty przez rejestratorkę gwarantuje Ci zapisanie się na wybrane badanie lub wizytę.

  UE UE
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Panorama sp. z o.o. w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

   Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

    Skip to content