ul. Stary Rynek 2, 05-250 Radzymin

Czynne pon-pt 07:00-20:00 sob 08:00-12:00
   Telefon/Fax: 22 69 000 40 | Kom: 666 810 815 refundacja nfz

lek. med. Martyna Micek

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Universita degli Studi di Milano (Facolta Medicina) oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku medycyna estetyczna, gdzie z wyróżnieniem obroniła pracę dyplomową z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Od 2016 roku pracuje w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Praskim pw. Przemienienia Pańskiego. W 2021 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z Położnictwa i Ginekologii. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz uczestniczy w szkoleniach, kursach, pogłębia  specjalistyczną wiedzę w oparciu o najnowsze doniesienia ze świata medycyny.

Jest certyfikowanym ultrasonografistą IOTA, który umożliwia profesjonalne wykonanie badania USG jajników i narządu rodnego kobiety. Zawodowo zainteresowana ginekologią operacyjną i onkologiczną z zastosowaniem metod małoinwazyjnych (laparoskopia, histeroskopia). Szczególną uwagę poświęca prowadzeniu ciąży – dbanie o dobrostan ciąży, nadzór medyczny oraz profesjonalne, wielostronne poradnictwo postrzega jako misję lekarza ginekologa-położnika.

Zajmuje się ciążami fizjologicznymi, jak i powikłanymi.
Poszerza nieustannie swoje umiejętności w zakresie diagnostyki prenatalnej i patologii ciąży. Zajmuje się także diagnostyką, leczeniem chorób szyjki macicy oraz skriningiem HPV-zależnym. Jest certyfikowanym kolposkopistą PTKiPSM (nr KLP/249/3). Szczególnym i niespotykanym obszarem zainteresowań zawodowych jest także leczenie waginizmu (pochwicy), gdzie stosuje multidyscyplinarne i nowoczesne podejście.

„Moim priorytetem jest holistyczna i kompleksowa opieka nad kobietą w każdym wieku – od dziewcząt w okresie pokwitania, przez dorosłe kobiety, do pań w wieku okołomenopauzalnym, jak i w senium. Szczególną, niezwykle dla mnie ważną grupą są kobiety ciężarne, gdzie biorę podwójną odpowiedzialność – za dobro dziecka i matki. Cenię sobie dobry kontakt z pacjentką i wierzę w szczególną relację, jaką z Nią tworzę – opartą na zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa.”

UE UE
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Panorama sp. z o.o. w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

    Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

      Skip to content