ul. Stary Rynek 2, 05-250 Radzymin

Czynne pon-pt 07:00-20:00 sob 08:00-12:00
   Telefon/Fax: 22 69 000 40 | Kom: 666 810 815 refundacja nfz

lek. Dominika Pyrka

 Z przyjemnością informujemy, że do kadry medycznej CM Panorama dołącza lek. Dominika Pyrka – specjalistka dermatolog-wenerolog, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zapraszamy na konsultacje!

Lek. Dominika Pyrka w 2007 r. ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale dermatologii dorosłych Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wiedzę i umiejętności rozszerza uczestnicząc w wielu kongresach naukowych i kursach – zarówno w Polsce, jak i w innych krajach.

W CM Panorama lek. Dominika Pyrka zajmować się będzie diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Uzyskać u niej można fachową pomoc w zakresie m.in. atopowego zapalenia skóry, łojotokowego zapalenia skóry, trądziku, wyprysku, łuszczycy, wysypek alergicznych, bielactwa, znamion barwnikowych, brodawek wirusowych oraz różnego rodzaju chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybicznych.

Pani doktor udziela również konsultacji w języku angielskim. Wszystkie osoby wymagające profesjonalnej opieki dermatologicznej zapraszamy do kontaktu. Umów się na wizytę w dogodnym terminie -> http://cmpanorama.pl/kontakt.

UE UE
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Panorama sp. z o.o. w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

    Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...

      Skip to content